Pokemon Platinum trenéři stadionů 5-8

19. srpna 2010 v 15:07 | Animelover122
5. Crasher Wake - Pastoria Gym
Pátým trenérem stadionu je Crasher Wake v Pastoria City, jehož pokemoni oproti D/P zesílili zhruba o 7 levelů! to znamená, že má : Gyarados lv.33, Quagsire lv.34 a Floatzel lv.37

Doporučená strategie:Proti poměrně silnému Gyaradosovi máte nejlepší šance s elektrickým typem...pokud ale nemáte elektrický typ,můžete použít pokemona co má kamenný útok(jen útok né kamenný typ)...Oproti Quagsirovi vám ale elektrický typ ani kamený útok nepomůže...Quagsire je z části vodní a z části zemní typ a proto vám eletřina nepomůže...proti Quagsirovi budete mít největší šance s travním typem...Na Floatzela je nejlepší použít travní nebo elektrický typ pokemona...

6. Byron - Canalave Gym
Trenérem šestého stadionu je otec Roarka - Byron. Používá ocelové pokemony a to : Magneton lv.37, Steelix lv.48 a Bastiodon lv.41 .

Doporučná strategie:Proti Magnetonovi vezměte ohnivý či bojový typ, proti steelixovi ohnivý,vodní,bojový nebo zemní...Proti Bastiodonovi je dobrý i vodní typ ale nejlepší je bojový nebo zemní typ.

7. Candice - Snowpoint Gym
Sedmý trenér nebo spíše trenérka je Candice a používá ledové pokemony a to : Sneasel lv.40, Piloswine lv.40, Abomasnow lv.42 a Froslass lv.44 .

Doporučená strategie : Proti Sneaselovi, Piloswinovi a Abomasnowovi použijte nejlépe ohnivý nebo bojový typ.Proti Froslass nejlépe ohnivý, temný nebo duchovní typ.

8. Volkner - Sunyshore Gym
Posledním a tím nejsilnějším trérem stadionu je jako v pokemon D/P Volkner.
Jeho pokemoni jsou : Jolteon lv.46, Raichu lv.46, Luxray lv.48 a Electivire lv.50.

Doporučená strategie : Poměrně jednostranný tým Volknera jde velice snadno porazit se zemním typem od Jolteona až po jinak velice silného Electivira, takže pokud máte zemní typ, máte vyhráno a hurá do ligy ,)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.