Trenéři stadionů v pokemon platinum 1-4

17. srpna 2010 v 20:53 | Animelover122 |  Pokemon Platinum
1. Roark - Oreburgh Gym
Leader prvního stadionu zůstal uplně stejný, jako v pokemon D/P takže má i stejné pokemony a to jsou Geodude lv. 12, Onix lv.12 a Cranidos lv.14.
 Doporučená strategie:Pokud ste si na začátku vybrali Piplupa nebo Turtwiga,stačí je naučit jakýkolliv vodní nebo travní ůtok(Piplup vodní,Turtwig travní).Jestly ste si vybrali Chimchara vytrénujte ho na 14.Lv,nechte ho vyvinout v Monferna a naučte ho Mach Punch(bojové ůtoky jako např.:Mach Punch jsou také efektivní proti kameným tipům)

2. Gardenia - Eterna Gym
Druhý stadion se poměrně dosti změnil oproti D/P, ale dostat se až k leaderovi by neměl být problém. Leader tohoto stadionu se již trochu změnil, respektive její pokemoni, kteří jsou nyní silnější. Má turtwiga lv.20, Cherim lv.20 a Roserade lv.22.
Doporučená strategie:Pokud ste si na začátku vybrali Chimchara tak ho stačí jen pořádně vytrénovat,ale pokud ste si vybrali jinak,je dobré chytit si létající tip pokemona např.:starly,kterého je možné chytit hned na začátku,ale i pokud ste si vybrali chimchara,je dobré chytit si létající tip pokemona...bude se hodit na dalším stadionu

3. Fantina - Hearthome Gym
Třetí trenér stadionu je v pokemon platinum Fantina a ne Maylene.I její stadion se oproti pokemon D/P dosti změnil ale opět by nemlě být problém dojít až k ní.
Její pokemoni jsou - Duskull lv.24, Haunter lv.24 a Mismagius lv.26.
Doporučená strategie:Pokud půjdete na souboj s Fantinou,je velice dobré obstarat si temného pokemona nebo pokemoního ducha kteří vám velice pomohou v boji proti všem třem pokemonum-především proti Mismagiusovi,který jinak nemá žádné weakness...

4. Maylene - Veilstone Gym
Další leader stadionu je ten, který byl v původním D/P třetí a to Maylene z Veilstonu.Její stadion se také změnil ale opět je lehké dostat se až  leaderce.
Její pokemoni zůstali stejní, jen mají vyšší levely - Meditite lv.28, Machoke lv.29 a Lucario lv.32
Doporučená strategie:Jak už sem psal,je dobré chytit si létajícího pokemona,který vám bude dobrý hlavně proti Medititovi a Machokovi...Na Lucaria je ale lepší nasadit bojový,ohnivý nebo zemní tip pokemona.Pokud ste si nevybrali Chimchara,můžete si chytit např.:Geoduda,který se na 15.lv naučí zemní útok magnitude...Pokud to ale uděláte,dávejte si pozor protože Geodude je slabí orpoti bojovým tipům
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.